ROYAL CAVE SUITES

Bu 40 m2 ile 75 m2 arasındaki geniş odalarda yağmur duşlu ve ayrı küvetli lüks bir banyo bulunmaktadır. Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde kendinizi burada hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz. Royal Cave Süitimizde mükemmelliği en üst seviyede bulabilirsiniz: Kapadokya’nın özel yapısını deneyimlemek için lüks beyaz pamuklu çarşaflarla kaplı konforlu bir kral yatak ve jakuzili geniş bir banyo, geniş cam duşakabin. Orijinal mağaralar olsalar bile pencereleri var, bu yüzden çok ferahlar. Neredeyse hepsinin duvarlarında heykelleri var. 40 m2 ile 75 m2 arasında değişen bu geniş odalarda yağmur duşlu ve ayrı küvetli lüks bir banyo bulunuyor. Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde kendinizi burada hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz. Royal Cave Süitimizde mükemmelliği en üst seviyede bulabilirsiniz: Kapadokya’nın özel yapısını deneyimlemek için lüks beyaz pamuklu çarşaflarla kaplı konforlu bir kral yatak ve jakuzili geniş bir banyo, geniş cam duşakabin. Orijinal mağaralar olsalar bile pencereleri var, bu yüzden çok ferahlar. Neredeyse hepsinin duvarlarında sizi mitolojinin bir parçası gibi hissettirecek kendi hikayeleri olan heykeller var.

Her odayı bu bölgenin tarihi dokusunu, çoğunlukla da Helenistik kültürü anlatan farklı eşyalarla dekore ettik. Neredeyse tüm odalarda heykeltıraşlar tarafından yapılmış Helenistik tanrı heykelleri bulunuyor.

Kendinizi gerçekten şımartılmış hissetmeniz için, sizin için bazı gerçek özel banyo malzemeleri de seçtik. Kalkmak ve uyumak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Ve tabii ki, günümüzün otel odalarının olmazsa olmazlarını da sunuyoruz: Rahat bir sandalye ve kanepe, ayrıca makyaj aynaları ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tasarımcılar ayrıca ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet de dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullandılar ve bir minibar ve su ısıtıcısı eklediler.

Royal Cave Süitlerimiz 40 m2 ile 75 m2 arasında değişen büyüklüklerde ve özel banyoludur. Kendinizi burada Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gelin – Sizi kırsal kültürümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarıızz!

Oda: 108

Oda: 203

Oda: 204

Oda: 206

Oda: 207

Oda: 208

Oda: 505

Oda: 508