DELUXE CAVE SUITES

Bu 35 m2 ile 65 m2 arasındaki geniş odalarda yağmur duşlu ve ayrı küvetli lüks bir banyo bulunmaktadır. Kendinizi burada Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz. Deluxe odamızda mükemmelliğin en üst seviyesini bulabilirsiniz: Kapadokya’nın özel yapısını deneyimlemek için lüks beyaz pamuklu çarşaflarla kaplı konforlu bir kral yatak ve jakuzili geniş bir banyo, geniş cam duşakabin. Orijinal mağaralar olsalar bile pencereleri var, bu yüzden çok ferahlar. Neredeyse hepsinin duvarlarında sizi mitolojinin bir parçası gibi hissettirecek kendi hikayeleri olan heykeller var.
Her odayı bu bölgenin tarihi dokusunu, çoğunlukla da Helenistik kültürü anlatan farklı eşyalarla dekore ettik. Neredeyse tüm odalarda heykeltıraşlar tarafından yapılmış Helenistik tanrı heykelleri bulunuyor.

Kendinizi gerçekten şımartılmış hissetmeniz için, sizin için bazı gerçek özel banyo malzemeleri de seçtik. Uyanmak ve uyumak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Ve tabii ki, günümüzün otel odalarının olmazsa olmazlarını da sunuyoruz: Rahat bir sandalye ve kanepe, ayrıca makyaj aynaları ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tasarımcılar ayrıca ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet de dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullandılar ve bir minibar ve su ısıtıcısı eklediler.

Özel banyolu 35 m2 ile 65 m2 arasında değişen superior mağara süitlerimiz mevcuttur. Kendinizi burada Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Gelin – Sizi kırsal kültürümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Oda: 102

Oda: 103

Oda: 403

Oda: 404

Oda: 501

Oda: 503

Oda: 506