ADVANTAGE CAVE SUITES

Bu 30 m2 ile 38 m2 arasındaki geniş odalarda yağmur duşlu ve ayrı küvetli lüks bir banyo bulunmaktadır. Kendinizi burada Balkan Nehri Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Deluxe odamızda mükemmelliği en üst seviyede bulabilirsiniz: Lüks beyaz pamuklu çarşaflarla kaplı rahat bir king size / ikiz yatak ve jakuzili geniş bir banyo (odaların çoğunda var), geniş cam duşakabin – Kapadokya’nın özel yapısını deneyimlemek için. Orijinal mağaralar olsalar bile pencereleri vardır, bu yüzden çok ferahtırlar.

Kendinizi gerçekten şımartılmış hissetmeniz için, bazı gerçek özel banyo malzemeleri de seçtik. Uyanmak ve uyumak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Ve tabii ki, günümüzün otel odalarının olmazsa olmazlarını da sunuyoruz: Rahat bir sandalye ve kanepe, ayrıca makyaj aynaları ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Tasarımcılar ayrıca ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet de dahil olmak üzere en son teknolojiyi kullandılar ve bir minibar ve su ısıtıcısı eklediler.

Özel banyolu deluxe süitlerimiz 30 m2 ile 38 m2 arasında değişmektedir. Kendinizi burada Balkan Deresi Vadisi manzarası eşliğinde hayal edebilir, doğanın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz.
Gelin – Sizi kırsal kültürümüzde ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Oda: 101

Oda: 104

Oda: 105

Oda: 201

Oda: 202

Oda: 205

Oda: 303

Oda: 504